Valodas izvēle:

Izmēram ir nozīme. Labi ka vari paļauties uz XtraSize.

PĀRBAUDĪTA FORMULA XtraSize ir atslēga savas seksuālās dzīves pilnības sasniegšanai

XtraSize izstrādāja speciālisti balstoties uz visaugstākās kvalitātes dabiskām sastāvdaļām savienojot tās unikālā formulā, kura dod iespēju palielināt tavu dzimumlocekli ar vienlaicīgu visa organisma nostiprināšanu. Uzzini vairāk par katru XtraSize sastāvā ietilpstošām barojošām sastāvdaļām un izjūti saprāta mieru un stipru palielināšanos.

Atbilstoša sastāvdaļu kombinācija attiecīgās proporcijās tas ir tikai viens aspekts tiecoties palielināt seksuālo produktivitāti. Selekcijas laikā mums jābūt pārliecinātiem, ka katra sastāvdaļa ir svaiga, efektīva un droša. XtraSize ir parakstīti līgumi ar izvelētiem organisko sastāvdaļu audzētājiem, kuri var lepoties tikai ar visaugstākās kvalitātes augiem. Pēc tam katrs ražošanas posms tiek pakļauts stingrām normām, kuras garantē tikai ārstniecības un medicīnas produktiem izvirzītos visaugstākos standartus. Katra kapsula tiek izgatavota speciālistu uzraudzībā ultramodernās laboratorijās. Tikai esot droši pārliecināti, ka ražotais līdzeklis ir mūsu receptūru tīrības un pilnības apstiprinājums, varam to sūtīt Tavās mājās. Tikai pateicoties mūsu pūliņiem un uzmanībai, kādu pievēršam ražošanai, vari būt drošs par katra iepakojuma, kuru Tu saņem, visaugstāko kvalitāti. Tāpēc arī neatradīsi mūsu produktus veikalu noliktavās, un tāpēc ar XtraSize vari iegūt vislielāko efektu, uz kādu tu esi pelnījis.

HORNY GOAT WEED (HERB POWDER)

Pazīstams Ķīnā arī kā Yin Yang Huo. Vislabākie Ķīnas ārsti norāda, ka epimedium ceļ libido un palielina erekcijas spēku. Lieto seksuālā uguns atjaunošanai kā arī noguruma un iemaņu apkarošanai. Šī zāļu darbība pamatojas uz testosterona atbrīvošanu, piešķirot Tev palielinātu dzimumdziņu un izturību. Pierādīta šīs sastāvdaļas kā stipra dabīgā afrodiziāka darbība, kurš fiziski un psihiski nostiprina izjūtas.

MACA (HERB POWDER)

Maca ir adaptogēns, t.i. dabīgās zāles organisma līdzsvara saglabāšanai regulējot enzīmu un hormonu līmeni, pateicoties kam iegūstam homoestāzes stāvokli. Tava organisma metabolisko funkciju uzturēšana teicamā līdzsvarā, ar atbilstoši vīrišķo hormonu līmeni dod tev ne tikai ilgāku erekciju, bet arī lielāku dzimumdziņu jeb optimālo seksuālo potenci.

Saw Palmetto (HERB POWDER)

Zināms kā vīriešu zema libido veicināšanai un seksuālas enerģijas palielināšanai. Pateicoties savām neparastām sastāvdaļām piemīt afridizjāka darbība. Vairākās Eiropas valstīs veiktie pētījumi parādīja, ka palma sabal ir efektīva terapija daudziem vīriešiem, iedarbojas arī uz vīriešu populāro kaiti, sauktu par prostātes pāraugšanu – reducējot to pat par 13 procentiem. Bez tam uzlabo seksuālas funkcijas un dzimumdziņu kā arī pozitīvi iedarbojas uz visa organismu reducējot asinīs holesterīna un taukskābju līmeni.

Polipodium Vulgare (HERB POWDER)

Saimes Polypodiaceae paparde. XtraSize produkcijai izmantotā dzimta aug Skandināvijas kalnu nogāzēs vairāk kā 2000 m v.j.l. Tās attīrīšanas īpašības palielina Tava dzimumlocekļa ādas elastību, lai tam dotu iespēju augt.

Pārējās sastāvdaļas:

L-Arginine HCl / L-Lysine HCl: Aminoskābes nepieciešamas organismā slāpekļa oksīda sintēzei, kurš arteriālai sistēmai nodrošina elastīguma saglabāšanu, papildus dažiem cilvēkiem arī var rasties arteriālā spiediena samazināšanās. Bez tam palīdz mūsu organismā izdalīties hormoniem – starp citu augšanas hormoniem. Līdz ar to iedarbojas uz dzimumlocekļa orgāna augšanu un labu asins plūsmu.

Muira Puama: miza un saknes tiek izmantotas impotences ārstēšanai un erekcijas problēmām. Bez tam augs ir pazīstams kā dabīgais afridiozjaks, maigi palielinot libido.

L-Carnitine Fumarate: paātrina tauku sadegšanu, palielina skābekļa piekļūšanu sirds muskuļiem, kā arī palielina treniņu efektivitāti. Palielina enerģijas ražošanu, regulē sirds asins vadu sistēmas funkcijas. Papildus organismā nodrošina stabilu karnitīnas līmeni.

Pumpkin: teicams olbaltumvielas avots. Bremzē apetīti; nostiprina prostātu un seksuālo gatavību.

Maca Tuber: vīriešiem paceļ testosterona līmeni. Nedaudz satur daudzus minerālus – dzelzi, varu, jodu, kā arī saponīnus un alkaloīdus.

Cranberry: piemīt maiga urīna novadīšanas un antiseptiskā iedarbība ar ko attīra urīnpūsli un urīnvadus no baktērijām un saglabā labu kondīciju

Droša un efektīva formula
100% dabīgās sastāvdaļas

Izvēloties pilnībā dabīgu diētas bagātinātāju vari mierīgi izsekot tā sastāvu un būt pārliecināts, ka tas darbosies kā vajag, nekaitējot Tavam organismam. Tas tāpēc, ka dabīgās sastāvdaļas ir zināmas un daudzkārtīgi pētītas tūkstošiem gadu. Sāksim kaut vai ar parastā ķirbja ekstraktu – vienu no XtraSize komponentiem. Pats daudz zini, pat ja nekad iepriekš neesi strādājis laboratorijā un nav bijusi iespēja to pētīt un veikt tā studēšanu. Kāpēc? Tieši tāpēc, ka tā ir sastāvdaļa, kuru atradīsi daudzu cilvēku ikdienas diētā. Daudzus gadus zinātnieki un diētiķi nodarbojās ar zāļu, piedevu, augu ekstraktu, sēklu un molekulāro komponentu mūsu ikdienas uzturā ārstniecisko iedarbību uz mūsu organismu. Tas protams nenozīmē, ka sava dzimumlocekļa palielināšanai pietiek katru dienu ēst vienu ķirbja gabalu, bet ka atbilstoši izvelētās dabīgās sastāvdaļas, rūpīgi izstrādātas receptūrās kā XtraSize dod lielisku efektu, paliekot vienlaicīgi tik droši kā ķirbja sēkla vai vislabākā ķirbja kūka, kuru jebkad esi ēdis.

Turpretim situācijā, kad ķīmiķu grupa satiekas kopā, lai individuāli izveidotu ķīmisko substanču maisījumu, kurš būtu zāles vai līdzeklis – neskatoties uz viņu vislielākām pūlēm un neignorējot to autoritātes, ar nožēlu jākonstatē, ka ķīmiskais maisījums lielā mērā ilgi paliek nepārbaudīts, bet tā lietošana ir saistīta ar lielu risku. Tāpēc daudzi farmaceitiskie produkti pēc noteikta eksistences laika tirgū tiek likvidēti sakarā ar jaunatklātiem nevēlamiem efektiem. Tas notiek tāpēc, ka ķīmiskās vielas, savādāk kā dabīgās sastāvdaļas tiek pārbaudītas tikai ar dažiem vai pat pārdesmit klīniskiem testiem uz brīvprātīgām grupām. Dabīgās sastāvdaļas ir zināmas tūkstošiem gadu.

Tava dzimumlocekļa izmērs ir ļoti svarīgs, bet ielūkojies taisnībai acīs – tava organisma veselība ir svarīgāka un par to nedrīkst aizmirst. Pievienojot XtraSize savai ikdiena diētai kopā ar vingrinājumiem un sabalansētu uztura plānu dos tev iespēju baudīt dzīvi gultā un ne tikai!

Precīza XtraSize formula paliek slepenībā,
lai pasargātos no sliktas kvalitātes kopijām.

Kā droši vien esi ievērojis šeit aprakstījām tikai piemēru daļu no XtraSize sastāvdaļām. Neuzrādām arī precīzu mūsu formulas katras dabīgās sastāvdaļas daudzumu. Iespējams, ka tu domā kāpēc?

Mūsu receptūra ir daudzu zinātnieku grupu, ārstu un diētisko ekspertu pētījumu rezultāts. Ekspertiem, kuri pētīja visu formulu dažādos aspektos, izdevās izveidot unikālu Xtrasize formulu – visā pasaulē dzimumlocekļa palielināšanas vislabāko produktu.

Mūsu formulas aizsardzība nedod iespēju izveidot sliktas kvalitātes kopijas. Tas dod iespēju mums sargāt Tevi no bez sirdsapziņas esošiem piegādātajiem. Kad pērc diētas piedevu – vēlies saņemt vislabāko kvalitāti vislabākā cenā, gribi, lai pūliņi, kurus ieguldi atmaksātos, un līdzeklis, kuram tev jāpalīdz darbojas. Mēs to zinām un tāpēc priekš Tevis izveidojām Xtrasize.

  • "ilgi par to domāju un esmu laimīgs, ka pieņēmu pareizo lēmumu. Tev pašam tas jāizmēģina.”

    Lasi vairāk »

"Pēc rūpīgas izpētes un analīzēm man ar patiku jāatzīst, ka Xtrasize pārauga manas vēlmes. Es to testēju uz sevis un apjoma un garuma rezultāts kā arī baudas palielināšana neatstāja nekādas domstarpības par diēta piedevas efektivitāti. Tāpēc ar pārliecību varu ieteikt to nākošiem pacientiem – vienmēr ar apmierinošu rezultātu. Xtrasize ir ne tikai efektīvs, bet arī drošs."

Lasi vairāk »